Vrijdagcompetitie

Vrijdagcompetitie
 

B.E.D.F. - Vrijdagcompetitie

VrijdagcompetitieGespeelde wedstrijdenGewonnen wedstrijdenGelijke wedstrijdenVerloren wedstrijdenPuntenGames voor Games tegenSaldo games
1D.C. Gildenhuis Boys3300616511
1D.C. Elluceeke3300612210
3D.C. Stamineeke32014000
4D.C. Gildenhuis Girls31022000
5D.C. Havana A3003011101
5D.C. Havana B3003034-1
 
Gewonnen wedstrijden
 

B.E.D.F. - Vrijdagcompetitie

Speelweek 1 Speelweek 2 Speelweek 3 Speelweek 4 Speelweek 5
Speelweek 6 Speelweek 7 Speelweek 8 Speelweek 9 Speelweek 10
Speelweek 11 Speelweek 12 Speelweek 13 Speelweek 14 Speelweek 15
Speelweek 16 Speelweek 17 Speelweek 18 Speelweek 19 Speelweek 20

Speelweek 1
5/10/2018




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Havana B
6-1
Ok
D.C. Havana A-D.C. Stamineeke
3-4
Ok
D.C. Elluceeke-D.C. Gildenhuis Girls
7-0
Ok


















Speelweek 2
12/10/2018




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Havana A
7-0
Ok
D.C. Stamineeke-D.C. Gildenhuis Boys
1-6
Ok
D.C. Havana B-D.C. Elluceeke
0-7
Ok


















Speelweek 3
26/10/2018




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Gildenhuis Girls
4-3

D.C. Havana A-D.C. Elluceeke
1-6

D.C. Stamineeke-D.C. Havana B
5-2



















Speelweek 4
2/11/2018




Wedstrijdblad
D.C. Havana A-D.C. Havana B

-


D.C. Elluceeke-D.C. Gildenhuis Boys

-


D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Stamineeke

-




















Speelweek 5
16/11/2018




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Havana A

-


D.C. Stamineeke-D.C. Elluceeke

-


D.C. Havana B-D.C. Gildenhuis Girls

-




















Speelweek 6
23/11/2018




Wedstrijdblad
D.C. Havana B-D.C. Gildenhuis Boys

-


D.C. Stamineeke-D.C. Havana A

-


D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Elluceeke

-




















Speelweek 7
30/11/2018




Wedstrijdblad
D.C. Havana A-D.C. Gildenhuis Girls

-


D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Stamineeke

-


D.C. Elluceeke-D.C. Havana B

-




















Speelweek 8
7/12/2018




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Gildenhuis Boys

-


D.C. Elluceeke-D.C. Havana A

-


D.C. Havana B-D.C. Stamineeke

-




















Speelweek 9
14/12/2018




Wedstrijdblad
D.C. Havana B-D.C. Havana A

-


D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Elluceeke

-


D.C. Stamineeke-D.C. Gildenhuis Girls

-




















Speelweek 10
4/01/2019




Wedstrijdblad
D.C. Havana A-D.C. Gildenhuis Boys

-


D.C. Elluceeke-D.C. Stamineeke

-


D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Havana B

-




















Speelweek 11
11/01/2019




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Havana B

-


D.C. Havana A-D.C. Stamineeke

-


D.C. Elluceeke-D.C. Gildenhuis Girls

-




















Speelweek 12
18/01/2019




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Havana A

-


D.C. Stamineeke-D.C. Gildenhuis Boys

-


D.C. Havana B-D.C. Elluceeke

-




















Speelweek 13
25/01/2019




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Gildenhuis Girls

-


D.C. Havana A-D.C. Elluceeke

-


D.C. Stamineeke-D.C. Havana B

-




















Speelweek 14
1/02/2019




Wedstrijdblad
D.C. Havana A-D.C. Havana B

-


D.C. Elluceeke-D.C. Gildenhuis Boys

-


D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Stamineeke

-




















Speelweek 15
8/02/2019




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Havana A

-


D.C. Stamineeke-D.C. Elluceeke

-


D.C. Havana B-D.C. Gildenhuis Girls

-




















Speelweek 16
15/02/2019




Wedstrijdblad
D.C. Havana B-D.C. Gildenhuis Boys

-


D.C. Stamineeke-D.C. Havana A

-


D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Elluceeke

-




















Speelweek 17
8/03/2019




Wedstrijdblad
D.C. Havana A-D.C. Gildenhuis Girls

-


D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Stamineeke

-


D.C. Elluceeke-D.C. Havana B

-




















Speelweek 18
15/03/2019




Wedstrijdblad
D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Gildenhuis Boys

-


D.C. Elluceeke-D.C. Havana A

-


D.C. Havana B-D.C. Stamineeke

-




















Speelweek 19
22/03/2019




Wedstrijdblad
D.C. Havana B-D.C. Havana A

-


D.C. Gildenhuis Boys-D.C. Elluceeke

-


D.C. Stamineeke-D.C. Gildenhuis Girls

-




















Speelweek 20
29/03/2019




Wedstrijdblad
D.C. Havana A-D.C. Gildenhuis Boys

-


D.C. Elluceeke-D.C. Stamineeke

-


D.C. Gildenhuis Girls-D.C. Havana B

-











 
3663